websanj ™ | وب سنج™

عنوان و یا آدرس سایت مورد نظر خود را وارد نمایید
مثال: وب سنج  یا websanj
 

اضافه شدن وب سنج به لیست علاقه مندیهای شما
  خانه / نقشه سایت
 
 
   
   
   
   
 
سوالات متداول:  
پرسشها
 

1- وب سنج چه نفعی برای بازدیدکنندگان سایت ها دارد؟
2- وب سنج چه نفعی برای صاحبان سایت ها دارد؟
3- وب سنج چه سایت هایی را امتیاز بندی می نماید؟
4- مبنای امتیاز بندی سایت ها در وب سنج چیست؟
5- آیا وب سنج سایت های با زبان غیر فارسی را امتیاز بندی می کند؟
6- چگونه می توان جزئیات دقیق سایت های تایید شده را فهمید؟
 
پاسخ ها
 
 

1- وب سنج چه نفعی برای بازدیدکنندگان سایت ها دارد؟
وب سنج با امتیاز بندی دقیق سایت ها نقاط ضعف و قدرت سایت ها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد و بدین وسیله بازدیدکنندگان براحتی می توانند بفهمند که با چه سایتی طرف هستند و از چه جنبه هایی می توان به سایت مذکور اعتماد کرد.
از آنجایی که هر سایتی که از قوانین سرپیچی نموده و یا خلافی در فرایند آنها (عمداً یا سهواً) رخ دهد و مشتری خود را متضرر نماید و بلافاصله جبران هم نکند از سیستم ارزیایی  و درجه بندی وب سنج حذف می گردد.

برگشت به بالا


2- وب سنج چه نفعی برای صاحبان سایت ها دارد؟

صاحبان سایت هایی که فعالیتشان قانونی و صادقانه می باشد می توانند این اطمینان را به خودشان بدهند که نقاط قوت آنها مانند قیل پنهان نمانده و در معرض دید بازدیدکنندگان و کسانی که می خواهند اطلاعات بیشتری در رابطه با شما بدست آورند قرار داده خواهد شد.

برگشت به بالا3- وب سنج چه سایت هایی را امتیاز بندی می نماید؟

وب سنج تمام سایت هایی که به زبان فارسی هستند و یا زبان فارسی یکی از زبانهای فعال سایت آنها می باشد و درخواست امتیاز بندی را از طریق سایت داده اند امتیاز بندی می نماید . مشروط بر اینکه محتوای غیر اخلاقی و یا غیر قانونی نداشته باشند.

برگشت به بالا4- مبنای امتیاز بندی سایت ها در وب سنج چیست؟

وب سنج برای سنجش و درجه بندی سایت های مختلفی که تقاضای درجه بندی را داده اند حدود 200 فاکتور را در نظر می گیرد که از جمله آنها می توان به Page rank گوگل ، میزان آسیب پذیری فنی ، میزان قابل اعتماد بودن مسئولان سایت ، وضعیت ثبتی ، امنیت ، گواهینامه SSL ، فناوریهای استفاده شده در سایت و... اشاره کرد.

برگشت به بالا5- آیا وب سنج سایت های با زبان غیر فارسی را امتیاز بندی می کند؟

خیر وب سنج سایت هایی که به زبان فارسی هستند و یا زبان فارسی جزء زبان های فعال سایت می باشد را امتیاز بندی می نمایید ، در موارد خاص سایر زبانها که مرکز کنترل آنها در ایران بوده و مجوز فعالیت دارند، می توانند با شرایط خاصی امتیاز بندی شوند.

برگشت به بالا6- چگونه می توان جزئیات دقیق سایت های تایید شده را فهمید؟

سایت هایی که وب سنج آنها را تائید می نماید ، دارای علامت مخصوص که امتیاز آن سایت را نشان می دهد می باشند ، هر شخصی با کلیک بر روی این علامت می تواند جزئیات آن سایت را که در سایت وب سنج قرار دارد ببیند.

برگشت به بالا